Gala zakończenia konkursów dla gimnazjalistów

25 kwietnia 2017 r. wszystkim uczniom gimnazjów obecnym w naszym liceum towarzyszył uśmiech i radość. W tym dniu w murach naszej szkoły odbyła się gala zakończenia konkursów dla gimnazjalistów. Laureaci wraz z nauczycielami, wychowawcami i rodzicami uczestniczyli w oficjalnym ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród.

Uczestnicy wykazali się wiedzą i umiejętnościami w następujących konkursach:

  • Rejonowy Turniej Znajomości „Potopu” Henryka Sienkiewicza
  • Powiatowy Konkurs z Języka Niemieckiego
  • Powiatowy Konkurs Międzyprzedmiotowy

Galę rozdania nagród uświetnił występ Karola Mordela i Bartłomieja Śliża, którzy wykonali piosenkę pt. „Wędrówką życie jest człowieka” oraz niemieckojęzyczna piosenka „Die Musik” w wykonaniu klasy II B. Akademię poprowadziła Dominika Kamińska.

Radość, występy i gromkie brawa – tego wszystkiego mogliśmy doświadczyć podczas rozdania nagród gimnazjalistom, którzy zostali zaproszeni na dzień otwarty naszej szkoły.

Wszystkim laureatom konkursów serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursów.