Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Dwudziestu dwóch wolontariuszy z naszej szkoły systematycznie poświęca swój czas osobom starszym, niepełnosprawnym, samotnym oraz dzieciom z rodzin przeżywających trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo-wychowawczych współpracując z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jaśle.

W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Wolontariusza 5 grudnia, w siedzibie ośrodka, odbyła się uroczystość, na której wszyscy wolontariusze wraz z opiekunami otrzymali dyplomy i podziękowania za swoją pracę. Uroczystość uświetnili Seniorzy Dziennego Domu Pomocy, których występ został owacyjnie przyjęty przez młodzież.

Uczniowie naszej szkoły ponownie odwiedzili podopiecznych Dziennego Domu Pomocy w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia i złożyli życzenia wręczając własnoręcznie wykonane kartki.