Sukces na Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

W dniu 27 listopada 2019 w naszej szkole odbył się szkolny etap XXVIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, której celem jest poszerzenie świadomości młodzieży szkolnej w tematyce zdrowego trybu życia, wzbudzenie potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do ochrony zdrowia. W olimpiadzie wzięło udział 19 uczniów naszej szkoły, których zadaniem było rozwiązanie testu. Najlepszy wynik uzyskała Aleksandra Czerkowicz z klasy IIb i zajęła I miejsce. II miejsce zdobyła Julia Ochałek z Ib, a III miejsce ex eaquo zdobyły: Justyna Knapik z IIc i Izabela Zalewska z IIb.

Zwyciężczyni szkolnego etapu – Aleksandra Czerkowicz wzięła udział w rejonowym etapie olimpiady, który przeprowadzono 9 grudnia 2019 w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle. Nasza uczennica zajęła I miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!