Listy zakwalifikowanych do klas pierwszych 2 LO w Jaśle

W celu potwierdzenia woli przyjęcia do poszczególnych oddziałów, proszę o przedłożenie oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu do dnia 18 sierpnia 2020 r. do  godziny 15:00. Niezłożenie w terminie wyżej wymienionych dokumentów oznacza rezygnację kandydata z przyznanego miejsca w klasie.

Proszę również dostarczyć dwa podpisane zdjęcia do legitymacji.

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1A [pol-wos-geo (ang-niem) humanistyczno -prawniczy] II LO w Jaśle
najniższa liczba punktów z osiągnięć: 129.75

 
Nazwisko, Imię
Bolek, Oliwia
Bućko, Jakub
Czyżowicz, Maciej
Gadzała, Karolina
Górska, Joanna
Jeleń, Zuzanna
Koba, Bartosz
Kostrząb, Kinga
Król, Agnieszka
Krześniak, Emilia
Kwilosz, Natalia
Lenart, Oliwia
Lepucki, Szymon
Lubaś, Jan
Marszałek, Aleksandra
Mastaj, Natalia
Mikrut, Miłosz
Miśkowicz, Krystian
Nowak, Sylwia
Pelczar, Aleksandra
Placek, Karolina
Rzeczyca, Emilia
Sanocka, Gabriela
Sendra, Julia
Stawarski, Łukasz
Szarek, Maciej
Wiatr, Martyna Natalia
Wietecha, Wiktoria
Więcek, Daria
Zoła, Patrycja Weronika
 
 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1B [biol-chem-mat (ang-niem) promedyczny]
II LO w Jaśle
najniższa liczba punktów z osiągnięć: 145.2

Nazwisko, Imię
Bara, Natalia
Bemben, Aleksandra
Dubiel, Izabela
Dubiel, Oliwia
Dudek, Urszula
Gajecka, Aleksandra
Hombesch, Olga
Janas, ANNA
Jurusik, Sylwia
Kita, Kinga
Kowalkowski, Marcin
Kwilosz, Katarzyna
Maczuga, Konrad
Marek, Agnieszka
Marek, Felicja
Mroczka, Kinga
Podkulski, Antoni
Rak, Jagoda
Rusin, Wiktoria
Sambora, Karol
Sarna, Marcelina
Serafin, Aleksandra
Skiba, Julia
Szczygieł, Wiktoria
Wietecha, Piotr
Winiarska, Kinga
Wróblewska, Natalia
Zięba, Zuzanna
Żądło, Maria
Żygłowicz, Magdalena
 
 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1C [biol-pol-ang (ang-niem) biologiczno-językowy II LO w Jaśle
najniższa liczba punktów z osiągnięć: 146.55

Nazwisko, Imię
Adamik, Joanna
Barzyk, Oktawia,Anna
Bernacka, Zuzanna
Buczyńska, Anna
Dunajska, Małgorzata
Głogowski, Marek
Gozdecka, Gabriela
Gozdecki, Marcin
Hołda, Emilia
Janik, Emilia
Jarosz, Arkadiusz
Kłosowska, Oliwia
Kochanik, Karolina
Kosiba, Paulina
Krupa, Emilia
Mitoraj, Amelia
Najbar, Natalia
Ochałek, Milena
Pastwa, Anna
Pelczar, Magdalena
Piątkowska, Dagmara
Pikusa, Natalia
Przybyłowicz, Eliza
Reczek, Natalia
Stankowska, Karolina
Stasiowska, Oliwia Aleksandra
Stój, Marta
Szpak, Michał
Wiejowski, Jan
Zoła, Agnieszka
 
 

Lista zakwalifikowanych do przyjęcia
klasa: 1D [mat-fiz-ang (ang-niem) politechniczny]
II LO w Jaśle
najniższa liczba punktów z osiągnięć: 140.6

Nazwisko, Imię
Augustyn, Wiktor
Biedroń, Patryk
Bobula, Patryk Michał
Buda, Maciej Piotr
Dybaś, Julia
Dziadosz, Weronika
Fugiel, Karol
Gustek, Szymon
Karp, Emilia
Karp, Zuzanna
Kaszowicz, Kornelia
Kosiek, Dawid
Kubacki, Mikołaj
Kuchta, Jędrzej Kazimierz
Kuchta, Mateusz
Lisowski, Jakub
Miśkowicz, Mateusz
Piątkowska, Julia
Przybyło, Zuzanna
Pyzik, Arkadiusz Paweł
Rączka, Kacper
Słupski, Mikołaj
Stasiowska, Martyna
Szarek, Filip
Szeląg, Łukasz
Szot, Anna
Wilk, Ewelina
Wójcikiewicz, Kamil
Zoła, Jakub
Zoła, Marcin
 
 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych do 2LO w Jaśle w postępowaniu rekrutacyjnym, natomiast zakwalifikowanych do innych szkół wybranych w pozostałych preferencjach.

Osoby, które nie zostały zakwalifikowane do 2 LO w Jaśle, mogą składać wnioski o ponowne przyjęcie do szkoły do 18.08.2020 r. do godz.14:00. Wnioski będą rozpatrywane w dniu 19.08.2020 r. w oparciu o uzyskane punkty rekrutacyjne w przypadku zwolnienia miejsc do poszczególnych oddziałów.

wzór wniosku do pobrania: