Studniówka 2012 w II LO

 

Zgodnie z tradycją, krokiem poloneza rozpoczęła się tegoroczna Studniówka maturzystów II Liceum Ogólnokształcącego im. ppłk. Józefa Modrzejewskiego w Jaśle. Pierwsze takty utworu Wojciecha Kilara zabrzmiały 28.01.2012
w restauracji Afrodyta w Przysiekach.
Uroczystość uświetniła swoją obecnością dyrekcja oraz grono pedagogiczne, którym za trud i wkład włożony w edukację, w imieniu wszystkich uczniów, podziękowała Patrycja Kmietek, Agnieszka Figlus i Agnieszka Rewiś. Uroczystą atmosferę balu podkreślały wspaniałe kreacje i piękny wystrój sali. Po przerwie na posiłek rozpoczęła się część artystyczna. Uczniowie klasy III A przedstawili skecz „Lekcja matematyki”.
Szampańska zabawa przy muzyce zespołu Bis-Band trwała do białego rana.
Był to prawdziwy studniówkowy zawrót głowy.
„Impreza studniówkowa była bardzo udana. Wybawiłem się za wszystkie czasy. Myślę, że zapamiętam ten bal do końca życia.” – mówi uczeń klasy III A, Kamil Szeląg. Z kolei Kamila Kurcz, uczennica klasy III F twierdzi, że „Studniówkowy bal był dla mnie szczególnie wyjątkowy, gdyż tego dnia w gronie przyjaciół mogłam świętować swoje 19-te urodziny”.
Bal studniówkowy był chwilą wytchnienia i oderwania się od wytężonej pracy i szkolnych obowiązków. Teraz maturzystów czeka najważniejszy sprawdzian w życiu, do którego należy się solidnie przygotować.

Maturzyści

Foto Galeria