Dzień Kobiet w naszej szkole

8 marca w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet. Mogliśmy zobaczyć występ Szymona Białonia-1c oraz Karoliny Ładoś-2a, którzy grali na wibrafonie oraz marimbie. Ponadto uczniowie z klasy 1c przedstawili śmieszne scenki, które pokazywały oblicze prawdziwej kobiety. W tym dniu wystąpił również zespół „absurdalnie dobry”, w skład którego wchodzą chłopcy z klasy 2a i 2b, gościnnie wystąpili Szymon Grzesiak- gitara elektryczna , oraz Karol Gorczyca- saksofon. Tego dnia nie zabrakło również tańca. Break Dance zatańczył Karol Śliwa-2d wraz ze swoim zespołem „Style first crew”. Akademia nie mogła się odbyć bez naszych „Stevensów”. „Steven’s seven”, czyli chłopcy z klasy 3d zaśpiewali nam piosenkę Toledo-zostaw mi nadzieję. Warto dodać, że bardzo się postarali, gdyż choreografia była niezwykle imponująca. Natomiast „Steven’s six” zatańczyli mix do znanych wszystkim piosenek. Wszystkie kobiety piszczały! W międzyczasie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na Miss II LO w Jaśle. Konkurs był organizowany na facebooku przez „Przetrwaj w szkole- School Busters”. Spośród 25 nadesłanych zdjęć redaktorzy postanowili nagrodzić 3 panie z największą ilością polubień. Zwyciężczyniami są: Angelika Wojdyła-2c, Karolina Jurusik-2e oraz Klaudia Ciomcia-2a. Akademia bardzo spodobała się wszystkim kobietom jak i panom. Miejmy nadzieję, że kolejne będą równie fajne.