Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Studium Języków Obcych PWSZ w Krośnie.

4 kwietnia 2014 r. Mateusz Dolny z naszej szkoły wygrał VI Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych organizowany przez Studium Języków Obcych PWSZ w Krośnie. Udało mu się pokonać prawie 60 uczniów z ponad 20 szkół z naszego regionu uczestniczących w konkursie. Umiejętności językowe Mateusza zrobiły na komisji konkursowej duże wrażenie. Za zdobycie I miejsca otrzymał kilka cennych nagród w tym voucher na egzamin FCE od British Council.

 Do konkursu przystąpiły również: Manuela Waśko z kl.III B (nauczyciel prowadzący – B. Kijak-Mazurek) i Anna Matyszczak z kl. III E (nauczyciel prowadzący – B. Siepietowska). Mateusz Dolny jest uczniem kl. III B (nauczyciel prowadzący – B. Kijak-Mazurek).

Uczniowie zakwalifikowani do powyższego konkursu są laureatami szkolnego konkursu języka angielskiego przeprowadzonego 11 marca br. Konkurs ten miał na celu wyłonić trójkę najlepszych uczniów z języka angielskiego tak, aby mogli oni z powodzeniem reprezentować szkołę na konkursie zewnętrznym.

więcej informacji (www.pwsz.krosno.pl)

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!