Witaj szkoło!

Pierwszego września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wypoczęci po wakacjach wróciliśmy, aby z zapałem znów zabrać się do nauki.

Pan Dyrektor Ryszard Bal bardzo serdecznie przywitał wszystkich uczniów, w szczególności pierwszoklasistów, którzy zdecydowali się kontynuować swoją  edukację w naszym liceum.

Po uroczystym rozpoczęciu przyszedł czas na część artystyczną przygotowaną przez uczniów naszej szkoły. Śpiewały: Justyna Ciołkosz (III E) oraz Aleksandra Tocka (II D), która swą piosenkę zadedykowała szanownemu Gronu Pedagogicznemu. Scenkę kabaretową odegrali: Alicja Stopyra (III C) i Marcin Starzec (III E). Inaugurację roku szkolnego poprowadzili uczniowie klasy IIIe: Marlena Duda –  zastępca przewodniczącego szkoły – oraz Marcin Starzec.

Na koniec wszyscy rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami.