II Powiatowy Piknik Ekologiczny EKO-Raban

W dniu 19 września 2014r. odbył się II Powiatowy Piknik Ekologiczny EKO-Raban. W ramach pikniku przeprowadzony był konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych „EKO – FASHION”, czyli konkurs na strój wykonany z materiałów ekologicznych i recyklingowych. W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Paulina Janowska (projektantka) i Jolanta Potok (modelka) – 3b, Aleksandra Niziołek -1d, Tomasz Sędłak – 1d.

Bezkonkurencyjnie I miejsce i nagrodę publiczności otrzymał Tomasz Sędłak czyli Iron Man.

Również w trakcie pikniku uczniowie malowali mapę powiatu jasielskiego. Przedstawiciele poszczególnych szkół mieli za zadanie wykonać mapy gmin powiatu. Uczennice z naszej szkoły Ewelina Gumienna i Marzena Merkwa (2a) wykonały mapę gminy Krempna.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

więcej info na stronie MDK Jasło