SUKCES SIATKAREK II LO

W dniu 12 marca 2015 roku na hali sportowej w II LO w Jaśle rozegrano Półfinały Wojewódzkiej Licealiady w Siatkówce Dziewcząt. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Po całodniowych zmaganiach drużyna II LO w Jaśle, wywalczyła awans do Finału  Mistrzostw Województwa Podkarpackiego. Emocji  nie brakowało, szczególnie podczas meczu pomiędzy I LO Sanok i gospodyniami. Nasze zawodniczki po przegranym pierwszym secie w kolejnej odsłonie zmotywowały się i od początku narzuciły swoje tempo. Przy stanie 23:13 nastąpił przestój i zespół z Sanoka zaczął odrabiać straty. Pomimo dużej ilości nerwów i błędów po naszej stronie set zakończył się zwycięsko wynikiem 28:26. Tie-break od początku do końca przebiegł po naszej myśli i dziewczyny wygrały, tym samym uzyskując pierwsze miejsce w turnieju i bezpośredni awans do finału. Drużyna z Krosna zajmując drugie miejsce ma szanse na wejście do finału. Musi wygrać dodatkowy turniej tzw. „Baraże’’.
Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki na dalszych etapach.