II Liceum znowu najlepsze!

Po raz kolejny nasza szkoła ma powody do radości.

Uczniowie II LO zostali laureatami w eliminacjach powiatowych 38. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”, który odbył się 27.03.2015. Jak co roku turniej odbywał się z inicjatywy Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, a nadzór merytoryczny sprawowali funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle. Uczestnicy w pierwszej kolejności rozwiązywali testy pisemne dotyczące bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarniczej. Osoby, które zakwalifikowały się dalej, odpowiadały przed komisją konkursową na pięć pytań otwartych.

I miejsce zajął uczeń naszego liceum – Konrad Filipak z klasy Id a Magdalena Stopa z klasy Ic zdobyła II miejsce.

  Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

fotorelacja na stronie:

http://www.terazjaslo.pl/2015/03/mlodziez-zapobiega-pozarom-2015/