III Powiatowy Piknik Ekologiczny „EKO Raban”

18 września 2015r. młodzież z naszej szkoły wzięła udział w III Powiatowym Pikniku Ekologicznym „EKO Raban”. W ramach pikniku odbyły się konkursy: Eco Fashion na strój ekologiczny oraz Ekologiczne dyktando. Jak co roku nasi uczniowie wyróżnili się wśród innych. Klaudia Owczorz (1a) otrzymała wyróżnienie za projekt stroju „Przebojowy jednorożec”. Strój ten zaprezentowała Julia Adamska (1a). W dyktandzie ekologicznym Piotr Wal (2b) uzyskał II miejsce, natomiast Iwona Zabawa (2a) – III miejsce. Nagrodzone osoby otrzymały cenne nagrody. Pozostałym uczestnikom wręczono dyplomy.

Podczas pikniku odbyła się również Zielona Loteria. Mogli w niej wziąć udział wszyscy ubrani na zielono uczniowie. Spośród pięciu wylosowanych osób, aż trzy były z naszej szkoły.

Gratulujemy.

Więcej informacji: jaslo4u.pl