Finał konkursów dla gimnazjalistów

Radość, występy, gromkie brawa, tego wszystkiego mogliśmy doświadczyć podczas rozdania nagród gimnazjalistom, które odbyło się 25 maja w naszej szkole.

Przed częścią oficjalną wystąpiła klasa Ib z piosenką wykonaną w języku niemieckim. Potem nastąpiło wręczenie nagród i oficjalne podsumowanie trzech konkursów organizowanych przez naszą szkołę dla gimnazjalistów: Powiatowego Konkursu z  Języka Niemieckiego,  Rejonowego Konkursu z Języka Polskiego Znajomości ,,Quo vadis” Henryka Sienkiewicza i Powiatowego Konkursu Międzyprzedmiotowego w zakresie matematyki, chemii, biologii i języka angielskiego.

Zakończenie całej uroczystości zostało uwieńczone wystawieniem ballady ,,Lilie” Adama Mickiewicza, którą przygotowała wraz z klasą Ia  p.Bożena Krzyżak.

Laureatom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursów.