„Akademia Finansów Banku PEKAO S.A.”

Dnia 31.03.2017 r. w ZST nr1 w Jaśle odbył się kolejny raz konkurs zorganizowany przez Dyrektora I Oddziału w Jaśle Banku Polska Kasa Opieki S.A. dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, który nosił nazwę „Akademia Finansów Banku PEKAO S.A.”. Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu jasielskiego.

Z naszej szkoły wzięło w nim udział trzech uczniów: Weronika Ryba, Patrycja Lasota, Michał Trznadel. Zadaniem konkursu było upowszechnienie wiedzy z dziedziny bankowej, od historii bankowości aż do współczesnych rozwiązań: technik rozliczeń oraz bankowości mobilnej i internetowej. W ramach przygotowań do konkursu w ciągu roku szkolnego w naszej Szkole odbywały się lekcje bankowości z udziałem ekspertów banku Pekao SA, podczas których uczniowie mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy, oswojenia się ze światem finansów oraz zapoznania z nowoczesnymi usługami bankowymi. Nasza drużyna zajęła wysokie piąte miejsce, każdy z uczestników otrzymał nagrody rzeczowe.

Gratulacje !!!