DZIEŃ OTWARTY!!! w II LO w Jaśle / spot reklamowy

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. ppłk. J. Modrzejewskiego w Jaśle, serdecznie zapraszają uczniów klas trzecich gimnazjum wraz z nauczycielami i rodzicami na dzień otwarty szkoły w dniu 25 kwietnia 2017 r. w godzinach 12:0015:00

Więcej informacji: School Busters 

KAMERA! AKCJA! – Spot reklamowy 2 LO

Już 25 kwietnia w II Liceum Ogólnokształcącym im. ppłk. Józefa Modrzejewskiego odbędzie się Dzień Otwarty dla uczniów klas trzecich gimnazjum.

Z tej okazji uczniowie naszej szkoły nagrali spot reklamowy  mający zachęcić gimnazjalistów do wybrania właśnie naszej szkoły.  Film nagraliśmy we własnym zakresie, a inspiracją był  G. F. Darwin. Główne role odegrali Jakub Borowiec, Dawid Telma, Bartłomiej Śliż, Jakub Spólnik, Karol Mordel, Maciej Tłuściak, a operatorem filmowym był Hubert Gentile. Inicjatorem i opiekunem czuwającym nad realizacją filmu był pan Roman Lorens.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zachęcamy do obejrzenia spotu reklamowego 2LO!

Spot 2LO