Sukces naszych drugoklasistek !

Uczennice  klasy IIC odniosły spektakularne zwycięstwo w konkursie zorganizowanym przez Dyrektora I Oddziału w Jaśle Banku Polska Kasa Opieki S.A. dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, który nosił nazwę „Akademia Finansów Banku PEKAO S.A.”.

Z naszej szkoły wzięły w nim udział trzy uczennice: Aleksandra Michnal, Natalia Machowska, Dominika Oleszkowicz. Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy z dziedziny bankowej, od historii bankowości aż do współczesnych rozwiązań: technik rozliczeń oraz bankowości mobilnej i internetowej. W ramach przygotowań do konkursu w ciągu roku szkolnego w naszej Szkole odbywały się lekcje bankowości z udziałem ekspertów Banku Pekao SA, podczas których uczniowie mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy, oswojenia się ze światem finansów oraz zapoznania z nowoczesnymi usługami bankowymi.

Naszym uczennicom należą się ogromne gratulacje za zaangażowanie w przygotowanie się do tego konkursu, czego efektem było zdobycie pierwszego miejsca przez Dominikę Oleszkowicz oraz trzeciego miejsca przez Aleksandrę Michnal. Natalia Machowska również uplasowała się w czołówce. Wygrana jest tym bardziej godna podkreślenia, ponieważ dziewczęta pokonały uczniów innych szkół z klas o profilach ekonomicznych.

Gratulacje !!!

W. Błasik