„Bene Meritus – dobrze zasłużony”

9 czerwca 2011 r. w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Pawłowskiego w Jaśle, w obecności rodziców oraz dyrektorów nagrodzonych uczniów 10 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu jasielskiego odebrało nagrody „Bene Meritus – dobrze zasłużony”.
Wśród wyróżnionych jest uczennica naszej Szkoły Katarzyna Adamiak. Celem nagrody „Bene Meritus” jest promowanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Jasielskiego zdobywania wiedzy, aktywnej i twórczej postawy w środowisku szkolnym, dążenia do samodoskonalenia, osiągania wysokich wyników w nauce oraz znaczących sukcesów w realizacji własnych zainteresowań.

Kasia Adamiak była uczennicą klasy III f. 16 marca Br. Uzyskała tytuł finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie organizowanej przez Wyższą Szkołę Prawa i Administracji w Rzeszowie pod patronatem Ministra Sprawiedliwości.
Jej postawa w szkole i środowisku odznaczała się wysoką kulturą osobistą, była przykładem dla kolegów i koleżanek, jeśli chodzi o zaangażowanie się w aktywność społeczną.

Gratulujemy Kasi i pozostałym uczniom wyróżnienia i życzymy sukcesów w dalszej drodze edukacyjnej.

 

Społeczność II LO