Wyróżnienia „Bene Meritus – dobrze zasłużony” – rozdane

W dniu 12 czerwca 2013 roku Klaudia Ciomcia uczennica klasy II A naszej szkoły otrzymała wyróżnienie „Bene Meritus – dobrze zasłużony”, które zostało ustanowione przez Zarząd Powiatu w Jaśle. O godzinie 12:00 w auli Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle odbyło się wręczenie dyplomów oraz nagród uczniom szkół ponadgimnazjalnych z naszego Powiatu. Wyróżnienie „Bene Meritus” zostało ustanowione przez Zarząd Powiatu w Jaśle w 2001 roku. Jego celem jest nagradzanie uczniów szkół pondgimnazjalnych, którzy nie tylko osiągają znakomite wyniki w nauce, ale reprezentują swoją szkołę w konkursach, zawodach, olimpiadach i turniejach.

Klaudia Ciomcia – uczennica klasy II A:

– w I półroczu roku szkolnego 2012/2013 uzyskała średnią ocen 4,6 oraz wzorową ocenę z zachowania;

– przyczynia się do propagowania wśród rówieśników form rozwijania swoich talentów, zainteresowań i wolontariatu;

– ma znaczące osiągnięcia w pracy Szkolnego Koła Caritas – systematycznie uczestniczy w wyjściach do hospicjum i działaniach na rzecz chorych, współorganizowała   akcję przygotowania paczek mikołajkowych dla dzieci z Domu Dziecka w Wolicy oraz brała udział w przedstawieniu dla dzieci z tej placówki;

– jest bardzo aktywnym członkiem Powiatowej Rady Młodzieżowej – prowadziła powiatową kampanię antynikotynową „Wyłącz palenie”, uczestniczyła w akcji „Mam haka na raka”, a także w spotkaniu z Panią europoseł Elżbietą Łukaciejewską;

– dzięki swoim sukcesom i osiągnięciom w nauce oraz aktywności społecznej promuje Szkołę w środowisku lokalnym (w ramach współpracy naszej Szkoły z Przedszkolem Miejskim Nr 3 w Jaśle systematycznie uczestniczy w akcji czytania dzieciom bajek, wzięła udział w przedstawieniu pt. „Gdyby smok jarzynki jadł” zorganizowanym dla dzieci z jasielskich przedszkoli w ramach Promocji Zdrowego Stylu Życia;

– jest uczynna, koleżeńska i pomocna w stosunku do swoich rówieśników;

– jest zaangażowana w życie Szkoły odznacza się wysoką kulturą osobistą, życzliwością, umiejętnie i chętnie współpracuje z zespołem klasowym, nauczycielami i wychowawcą.

Życzymy powodzenia w dalszej edukacji.