Sukces na Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

W dniu 17 listopada 2014 w naszej szkole odbył się szkolny etap XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, której celem jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do ochrony i doskonalenia zdrowia. W olimpiadzie wzięło udział 17 uczniów naszej szkoły, których zadaniem było rozwiązanie testu. Najlepszy wynik uzyskała Iwona Gierlicka z IIb i zajęła I miejsce. II miejsce zdobyła Marta Czech z Ib, a III miejsce ex eaquo zdobyły: Sylwia Rybka z Ib i Justyna Świątek z IId.

W ramach tej olimpiady dwie uczennice: Iwona Gierlicka z IIb i Justyna Świątek z IId uczestniczyły w bezpłatnym szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy, zorganizowanego przez PCK w Jaśle, który odbył się 3 grudnia 2014. Była to nagroda dla laureatek  szkolnego etapu olimpiady.

Zwyciężczyni szkolnego etapu – Iwona Gierlicka wzięła udział w rejonowym etapie olimpiady, który przeprowadzono 10 grudnia 2014 w Gimnazjum nr1 w Jaśle. Nasza uczennica zajęła III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!