XXIV Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

W dniu 20 listopada 2015 w naszej szkole odbył się szkolny etap XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK, której celem jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do ochrony i doskonalenia zdrowia. W olimpiadzie wzięło udział 19 uczniów naszej szkoły, których zadaniem było rozwiązanie testu.

Najlepszy wynik uzyskała Kamila Klimczak z klasy IC i zajęła I miejsce. II miejsce zdobyła Justyna Betlej z klasy IB, a III miejsce ex eaquo zdobyli: Gabriela Juruś i Jakub Borowiec z klasy IB .

 W ramach tej olimpiady dwie uczennice: Kamila Klimczak IC, Justyna Betlej IB uczestniczyły w bezpłatnym szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy, zorganizowanego przez PCK w Jaśle, który odbył się 30 listopada 2015r. Była to nagroda dla laureatek  szkolnego etapu olimpiady.

Zwyciężczyni szkolnego etapu – Kamila Klimczak IC wzięła udział w rejonowym etapie olimpiady, który przeprowadzono 11 grudnia 2015 w Gimnazjum nr1 w Jaśle. Nasza uczennica zajęła IV miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!